Пішов з життя перший керівник НДЦПІ НАПрН України Микола Якович Швець

 

http://ippi.org.ua/sites/default/files/shvec_m._ya..jpg

Державна наукова установа «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» з глибоким сумом повідомляє, що на 87-му році пішов з життя Микола Якович Швець – видатний український вчений, талановитий педагог, заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, організатор та перший директор, який понад 10 років успішно очолював Науково-дослідний центр правової інформатики Національної академії правових наук України (нині – Державна наукова установа «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України»).

Швець М.Я. гідно пройшов трудовий шлях, був взірцем наполегливості і працьовитості. Як досвідчений вчений і здібний організатор, він об’єднав навколо себе провідних фахівців в інформаційній, технічній та правовій сфері, вніс неоціненний вклад у становлення та розвиток правової науки, у сфері захисту даних та інших питань формування інформаційного суспільства в Україні.

Життєвий шлях Швеця Миколи Яковича є еталоном для кожного науковця у питаннях духовного та професійного зростання, вірного служіння Україні, ідеям верховенства права, справедливості та поваги до людини.

Світла пам'ять талановитому вченому Швецю Миколі Яковичу! Працівники Інституту висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким з приводу втрати близької людини та видатного вченого!