Адміністративно-правове регулювання відносин у сфері державної безпеки України

Корж І.Ф. : Монографія. - В.: TOB «Нілан-ЛТД», 2013. - 384 с.

 

     Монографію присвячено адміністративно-правовим проблемам регулювання відносин у сфері державної безпеки України. Комплексно досліджено генезис таких історичних феноменів, якими є поняття "безпека" та "державна безпека"; наведено їх визначення, які базуються на ціннісному, гуманістично-цивілізаційному підході, трансформованому у методологію соціального аналізу; здійснено аналіз та розкрито особливості, які притаманні адміністративно-правовим (безпековим) відносинам.

     Базуючись на визначених загальною теорією держави і права основних ознаках і рисах держави, розкрито систему адміністративного управління відносинами у сфері державної безпеки, визначено правові статуси її суб'єктів, підстави виникнення адміністративно-правових (безпекових) відносин у даній сфері та розкрито їх види. Досліджено стан, висвітлено проблеми та запропоновано шляхи удосконалення адміністративно-правового регулювання відносин у сфері державної безпеки.

     Монографія стане в пригоді дослідникам та практикам у сфері державної безпеки. Автор готовий до плідної співпраці та наукових дискусій із зазначеної проблеми.