© Державна наукова установа “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України”, 2021
Ми будемо Вам вдячні, якщо при використанні матеріалів сайту Ви зробите посилання на сайт ДНУ ІІБП НАПрН України.
В контексті Програми спільної діяльності Національної академії педагогічних наук України та Національної академії правових наук України Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України підготовлено та внесено до Електронної бібліотеки НАПН України такі праці:
- збірник наукових праць Цифровий супровід професійної підготовки майбутніх викладачів у воєнний та повоєнний час.
З урахуванням профілю діяльності ДНУ ІІБП НАПрН України рекомендується використовувати ці видання в ході наукових досліджень та підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (докторів філософії).
Посилання (для зручності використання):
Збірник наукових праць Цифровий супровід професійної підготовки майбутніх викладачів у воєнний та повоєнний час - Електронна бібліотека НАПН України
15 жовтня 2024 року у Державній науковій установі «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» відбувся захист дисертації Тимошенко Єлизавети Анатоліївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 Право за спеціальністю 081 Право. Назва дисертаційної роботи: «Правове забезпечення застосування штучного інтелекту в Україні».
Вітаємо Єлизавету Анатоліївну з успішним захистом наукової роботи!
Прагнучи надати підтримку науковій спільноті України в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала РФ, українським науковцям продовжено безкоштовний доступ до ресурсів провідних видавців наукової літератури у рамках проєкту Research4Life.
20 вересня 2024 року представники Державної наукової установи “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України” взяли участь у підготовці та поведенні робочої зустрічі Наукової комісії Центру правничої термінології Національної академії правових наук України з представниками Національної комісії зі стандартів державної мови.
Шановні Українці! Від щирого серця вітаэмо вас зі святами – Днем Державного Прапору та Днем Незалежності України!
День Державного прапора та День Незалежності України – це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю й боролися за державність.
33 роки тому наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. З цього дня ми почали будувати нову Українську Державу, засновану на принципах демократії та партнерства. Цей день символізує міць і велич України, національне єднання й спільну відповідальність за сьогодення і майбутнє нашої Батьківщини.
Сьогодні боротьба за незалежність Української Держави все ще триває. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Долаючи труднощі, відстоюючи незалежність та недоторканість територій, ми розуміємо, що головна цінність і мета обраного нами шляху – це встановлення миру та процвітання нашої держави, створення сприятливих умов добробуту для українського народу в цей час важких випробувань.
Щодня наша країна втрачає своїх кращих синів та дочок у війні проти російської агресії. Низький уклін кожному, хто захищає неньку Україну ціною свого життя та здоров’я.
Тож кожному бажаю незламної віри в щасливу долю України, втілення задумів та перспектив задля розбудови рідного краю. Нехай над нашою державою небо стане чистим і спокійним, на горизонті засяє сонце миру, а в житті кожного побільшає добра.
Разом до Перемоги! Слава Україні!
Шановні Українці!
Від імені Державної наукової установи “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України” та Національної академії правових наук України вітаємо зі святом – Днем Української Державності!
Це свято нагадує про нашу тисячолітню історію державотворення – від Київської Русі до сьогодення, та всіх, хто доклав зусилля, щоб Україна відбулася як вільна, суверенна та незалежна держава.
22 серпня 2024 року представники Державної наукової установи “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України” взяли участь у поведенні Міжнародної науково-практичної конференції «Захист незалежності України: правові засади та виклики сьогодення. До 33-ї річниці проголошення незалежності України», організаторами якої виступили Національна академія наук України, Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, Національна академія правових наук України, Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрН України, за участю Фонду інституційного розвитку української науки та Ліги українців Канади.
Вітаємо Валерія Анатолійовича з успішним захистом наукової роботи!
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 5 серпня 2024 року за № 2332/5 зареєстровано Статут Національної академії правових наук України (нова редакція), затверджений постановою № 2-24 від 7 червня 2024 р. Загальних зборів Національної академії правових наук України.
У Державній науковій установі “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України” оголошено конкурс на заміщення посади: провідного наукового співробітника (0,5 ставки) наукової лабораторії військового та міжнародного гуманітарного права наукового центру національної безпеки і права.
© Державна наукова установа “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України”, 2021
Ми будемо Вам вдячні, якщо при використанні матеріалів сайту Ви зробите посилання на сайт ДНУ ІІБП НАПрН України.
01024, Україна, м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3
тел/факс (044) 235-22-90
E-mail: pravo@ippi.org.ua
WWW: ippi.org.ua