Круглий стіл «Інформаційне, правове та управлінське забезпечення інноваційного розвитку регіону»

http://vspu.edu.ua/data1/images/h1-min3.png

17 червня 2021 року проведено круглий стіл «Інформаційне, правове та управлінське забезпечення інноваційного розвитку регіону», присвячений  25-й річниці Конституції та 30-ї річниці незалежності України.  Організаторами заходу виступили Державна наукова установа «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України», Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, а також Навчально-науковий центр правових проблем інформаційного розвитку та публічного управління (у складі ВДПУ ім. М. Коцюбинського спільний з ДНУ ІІБП НАПрН України).

У засіданні круглого столу також взяли представники Центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницький, Житомирській та Хмельницькій областях.

У ході круглого столу обговорювалися системні проблеми правового забезпечення новітніх суспільних відносин в умовах інформаційного суспільства та цифрової трансформації; розвитку складових електронного урядування та електронної демократії на регіональному рівні; правові проблеми забезпечення кібернетичної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю в сучасних умовах; проблеми правового забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування та інноваційного розвитку об’єднаних територіальних громад; проблеми кадрового забезпечення та підготовки фахівців для системи публічного управління регіону в умовах децентралізації влади та адміністративно-територіальної реформи.

Круглий стіл проведено у дистанційному режимі з використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Матеріали круглого столу будуть опубліковані.