Круглий стіл «Освіта і наука у сфері національної безпеки: проблеми та пріоритети розвитку»

27 січня 2023 р. Державною науковою установою «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» спільно з Національним університетом «Острозька академія» у рамках проєкту Європейського Союзу Еразмус+ «WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)» проведено круглий стіл на тему «Освіта і наука у сфері національної безпеки: проблеми та пріоритети розвитку».

В організації та проведенні круглого столу також брали участь представники Відділення національної безпеки Академії наук вищої школи України, Інституту Управління державної охорони Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Міжрегіональної академії управління персоналом, Воєнної академії імені Євгена Березняка, Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Учасники круглого столу обговорили актуальні питання щодо організації підготовки фахівців у сфері національної безпеки та проведення відповідних наукових досліджень; ролі освіти і науки у протидії викликам і загрозам, які постають перед нашою державою. Круглий стіл також надав можливість викладачам і науковцям обмінятися науковими позиціями з актуальних питань розвитку безпекової та оборонної освіти.

Видання НДІІП