© Державна наукова установа “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України”, 2021
Ми будемо Вам вдячні, якщо при використанні матеріалів сайту Ви зробите посилання на сайт ДНУ ІІБП НАПрН України.
22 серпня 2024 року представники Державної наукової установи “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України” взяли участь у поведенні Міжнародної науково-практичної конференції «Захист незалежності України: правові засади та виклики сьогодення. До 33-ї річниці проголошення незалежності України», організаторами якої виступили Національна академія наук України, Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, Національна академія правових наук України, Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрН України, за участю Фонду інституційного розвитку української науки та Ліги українців Канади.
У заході взяли участь народні депутати України, представники державних органів України, наукових установ і навчальних закладів України.
Відкрив конференцію президент НАПрН України, академік НАПрН України Журавель Володимир Андрійович, який привітав учасників заходу з прийдешніми святами Дня Державного прапору України та Дня Незалежності України і наголосив, що проблеми національної безпеки і оборони на сьогодні є надто важливими, актуальними й пріоритетними та зазначив, що настав час для розробки та прийняття нової Доктрини національної безпеки і оборони України, яка базувалася б на реаліях сьогодення і враховувала виклики, які постали перед нашою державою і суспільством.
Від Національної академії правових наук України у роботі конференції взяли участь та виступили Бандурка Олександр Маркович, перший віцепрезидент НАПрН України, академік НАПрН України; Скрипнюк Олександр Васильович, віцепрезидент НАПрН України, директор Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, академік НАПрН України; Устименко Володимир Анатолійович, директор Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова Національної академії наук України», член-кореспондент НАН України та НАПрН України; Оніщенко Наталія Миколаївна, заступник директора Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, академік НАПрН України; Пилипчук Володимир Григорович, директор Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права НАПрН України», академік НАПрН України.
Метою заходу став розгляд проблемних питань українського державотворення та правотворення в умовах війни та огляд шляхів демократичного розвитку української правої системи. Зокрема, основними тематичними напрямками роботи конференції стали:
– конституційно-правові основи та гарантії незалежності України: від минулого до майбутнього;
– актуальні проблеми правового забезпечення захисту незалежності, державного суверенітету та територіальної цілісності України у контексті сучасних викликів збройної агресії рф;
– законодавчі інновації та сучасна судова практика у механізмі забезпечення захисту незалежності та державного суверенітету України в умовах воєнного стану;
– інституційні механізми та інструменти контролю за виконанням обов’язку щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України в умовах воєнного стану;
– тенденції вдосконалення законодавства та правозастосовної практики для підвищення ефективності захисту незалежності України.
© Державна наукова установа “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України”, 2021
Ми будемо Вам вдячні, якщо при використанні матеріалів сайту Ви зробите посилання на сайт ДНУ ІІБП НАПрН України.
01024, Україна, м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3
тел/факс (044) 235-22-90
E-mail: pravo@ippi.org.ua
WWW: ippi.org.ua