Пішов з життя керівник Наукового центру цифрової трансформації і права ДНУ ІІБП НАПрН України Баранов Олександр Андрійович

Державна наукова установа «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» з глибоким сумом повідомляє, що на 73-му році пішов з життя Баранов Олександр Андрійович – видатний український вчений, талановитий педагог, заслужений діяч науки і техніки України, доктор юридичних наук, професор, експерт з питань інформаційного права та безпеки, лауреат премії імені Ярослава Мудрого, керівник Наукового центру цифрової трансформації і права ДНУ ІІБП НАПрН України.

Будучи взірцем наполегливості і працьовитості для своїх колег Олександр Андрійович пройшов гідний поваги трудовий шлях. Як досвідчений державний діяч, вчений та здібний організатор він об’єднав навколо себе провідних фахівців в інформаційній, технічній і правовій сфері, вніс неоціненний вклад у започаткування процесів інформатизації, становлення і розвиток правової науки у сфері захисту даних, цифрової трансформації та з інших актуальних питань формування інформаційного суспільства в Україні.

Життєвий шлях Баранова Олександра Андрійовича є еталоном для кожного науковця у питаннях духовного та професійного зростання, вірного служіння Україні, ідеям верховенства права, справедливості та поваги до людини.

Світла пам'ять талановитому вченому Баранову Олександру Андрійовичу! Працівники Інституту висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким з приводу втрати близької людини та видатного вченого!