© Державна наукова установа “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України”, 2021
Ми будемо Вам вдячні, якщо при використанні матеріалів сайту Ви зробите посилання на сайт ДНУ ІІБП НАПрН України.
Баранов О. А. Трансформація: соціальна & цифрова & правова: монографія у 3-х т. Т. 1. Порятунок цивілізації: економіка результату / О. А. Баранов. - Одеса: Видавничий дім «Гельветика», 2022. - 272 с.
Понад сорок років світова спільнота збентежена проблемою деградації цивілізації. Людство знаходиться в активному пошуку рецепту порятунку від катастрофічного зменшення планетарних ресурсів, колапсу світової економіки, різкого погіршення клімату, екології, якості життя землян. Організація Об'єднаних Націй закликає держави максимально мобілізуватись та здійснити рішучі дії щоб уникнути катастрофи.
Представішки політичних, державних, наукових та ділових еліт різних країн пропонують безліч ідей, теорій, стратегій, програм подолання всесвітньої кризи, системною причиною визнається неефективність функціонування економіки на всіх її рівнях: світовому, галузевому, регіональному, державному та місцевому. Загальний висновок - потрібно здійснювати широкомасштабні соціальні та економічні трансформації. Одна з перспективних теорій порятунку світової економіки - це теорія Економіки результату.
Успіх проведення трансформаційних перетворень залежить від відповіді на питання: що с першопричиною деградаційннх процесів, що таке соціальна, економічна та цифрова трансформації чому саме перехід до парадигми Економіки результату має розглядатись як порятунок від деградації цивілізації, в чому сутність, особливості та переваги Економіки результату та її соціотехнічної бази - Інтернету речей, що потрібно зробити щоб здійснити перехід до стратегії Економіки результату, якім чином мас трансформуватись система права задля формувати ефективного законодавчого забезпечення функціонування Економіки результату?
Монографія, яка присвячена висвітленню та вирішенню зазначених питань та проблем, буде корисною для науковців, студентів і аспірантів, представників органів державної влади, юристів і фахівців різних галузей. Одним реченням: вона буде цікавою для всіх, хто не мріє про майбутнє, а будує його!
© Державна наукова установа “Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України”, 2021
Ми будемо Вам вдячні, якщо при використанні матеріалів сайту Ви зробите посилання на сайт ДНУ ІІБП НАПрН України.
01024, Україна, м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3
тел/факс (044) 235-22-90
E-mail: pravo@ippi.org.ua
WWW: ippi.org.ua