Збори колективу наукових працівників Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України»

07 липня 2021 року відбулися збори колективу наукових працівників Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України», в ході яких було розглянуто низку організаційних питань.

Під час зборів також відбулися вибори директора Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України», створеної згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 р. № 85-р.

Цьому передувало оголошення 28 квітня 2021 року Національною академією правових наук України конкурсу  на заміщення посади директора установи, а також створення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 р. № 988 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи», організаційного комітету та виборчої комісії з підготовки та проведення виборів директора ДНУ ІІБП НАПрН України.

Згідно з постановою Бюро президії НАПрН України від 02.07. 2021 р. № 189/1-Б «Про вибори директора Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права НАПрН України» на заміщення вакантної посади директора було зареєстровано Пилипчука В.Г., дійсного члена (академіка) НАПрН України, доктора юридичних наук, професора, кандидатура якого була висунена Вченою радою ДНУ ІІБП НАПрН України.

За результатами таємного голосування виборча комісія ухвалила рішення вважати обраним на посаду директора Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» Пилипчука В.Г.