ІІІ науково-практична конференція «Інтернет речей: проблеми правового регулювання та впровадження»

21 листопада 2019 року Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАПрН України разом із Комітетом Верховної Ради України з питань цифрової трансформації та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» було проведено ІІІ науково-практичну конференцію «Інтернет речей: проблеми правового регулювання та впровадження».

Під час проведення конференції були розглянуті проблемні питання впровадження та використання технологій Інтернету речей у різних сферах суспільної діяльності, а також правові аспекти ризиків та бар’єрів щодо впровадження технологій Інтернету речей. Висвітлені актуальні проблеми правового регулювання та юридичної відповідальності в умовах постійно зростаючого застосування технологій Інтернету речей, питання інноваційного застосування ІКТ в юридичній діяльності та проблеми вдосконалення законодавства з питань інформатизації, телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом, захисту персональних даних, інфраструктурної безпеки, кібербезпеки тощо.

Участь у конференції взяли провідні експерти та вчені наукових установ і навчальних закладів, представники державних органів, громадських організацій.

Матеріали конференції було опубліковано.