III Всеукраїнська науково-практична конференція "Соціальна і цифрова трансформація: теоретичні та практичні проблеми правового регулювання"

23 листопада 2023 року відбулася III Всеукраїнська науково-практична конференція "Соціальна і цифрова трансформація: теоретичні та практичні проблеми правового регулювання", яку провели ДНУ "Інститут інформації, безпеки і права НАПрН України"  спільно з Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України.

На пленарному засіданні виступили з доповідями д.ю.н, професор Баранов О.А., д.ю.н, професор Батиргареєва В.С., д.ю.н, професор Карчевський М.В.   д.ю.н. Капіца Ю.М., д.ю.н, с.н.с. Корж І.Ф., канд. економ. наук., доцент Андрощук Г.О., к.ю.н. Дубняк М.В., канд. психолог. наук. Андрієнко О.В. та ін.

У ході конференції відбулася дискусія щодо ролі та значення цифрових технологій у розвитку цивілізації, зміни юридичного дискурсу з питань штучного інтелекту, проблеми забезпечення соціальної та цифрової трансформації, проблеми використання ІКТ для вчинення дій, повʼязаних із глорифікацією агресора, право на прогнозні висновки штучного інтелекту та монополію людини на креативність та відповідальність.

Склад учасників пленарного засідання та їх експертні оцінки дозволили на системному рівні обговорити актуальні проблеми у сфері правового забезпечення використання штучного інтелекту.

За результатами роботи конференції підготовлено відповідні рекомендації та пропозиції.

Матеріали конференції.

Видання НДІІП