Оголошення

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у третій науково-практичній конференції «Інтернет речей: проблеми правового регулювання та впровадження», яка відбудеться 21 листопада 2019 року. Організатори конференції Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, Науково-дослідний інститут інформатики і права НАПрН, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

III Харківський міжнародний юридичний форум «Кримінальні загрози в секторі безпеки: практики ефективного реагування»

25-26 вересня 2019 р. відбувся III Харківський міжнародний юридичний форум «Кримінальні загрози в секторі безпеки: практики ефективного реагування».

І Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека: сучасний стан, проблеми та перспективи»

20 вересня 2019 року відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека: сучасний стан, проблеми та перспективи». Співорганізаторами заходу виступили Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України,  Секція права національної безпеки та військового права Національної академії правових наук України, Міністерство інформаційної політики України та Факультет соціології і права НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Вітаємо ювіляра!

Колектив Науково-дослідного інституту інформатики і права НАПрН України від щирого серця вітає з 70-річчям відомого вченого, доктора юридичних наук, професора, експерта з питань інформаційного права та безпеки Стрельбицького Миколу Павловича.

Зичимо Вам, шановний Миколо Павловичу, міцного здоров’я, родинного благополуччя, творчого натхнення, успіхів у здійсненні всіх Ваших задумів і мрій. Нехай Ваш високий професіоналізм, наполегливість і фаховість, життєві знання і досвід, доброта і людяність й надалі сприяють розбудові правової науки в Україні.

 

Нехай літа не стануть тягарем,
Нехай душі не вигасне зірниця,
Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити,
Щоб Ви змогли усе життя своє
В здоров'ї й радості багато літ прожити!

З повагою,
колектив Науково-дослідного 
інституту інформатики і права 
НАПрН України

Захист дисертації

18 червня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.501.01 відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук ЛОЮК  Ірини Анатоліївни на тему: "Адміністративно-процедурні засади створення банків в Україні" (керівник – кандидат юридичних наук, доцент КИСІЛЬ Людмила Євгенівна, офіційні опоненти – доктор юридичних наук, професор ЛУК’ЯНЕЦЬ Дмитро Миколайович, кандидат юридичних наук ПЛОТНІКОВА Марія Володимирівна).

IІI міжнародна науково-практична конференція «Освіта і наука у сфері національної безпеки: проблеми та пріоритети розвитку»

Про присвоєння ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ

Відповідно до Указу Президента України від 04 травня 2019 року № 188/2019 «Про відзначення державними нагородами України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм завідувачеві відділу Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України, доктору юридичних наук, старшому науковому співробітнику 

БАРАНОВУ Олександру Андрійовичу присвоєно почесне звання  «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ».

Співробітники інституту щиро вітають колегу із заслуженим визнанням та бажають подальших творчих здобутків.

Оголошення

В Науково-дослідному інституті інформатики і права Національної академії правових наук України оголошено конкурс на заміщення посади ученого секретаря Інституту. Загальні вимоги до кандидата: наявність профільної підготовки за напрямами роботи Інституту, наукового ступеня доктора або кандидата наук, досвід наукової та науково-організаційної роботи у сфері інформаційного права, інформаційної і національної безпеки не менше 10 років,  досвід підготовки матеріалів до захисту дисертацій і присвоєння вчених звань, планування та організації наукових досліджень у вказаній сфері.

Видання НДІІП

Вибрані видання