Захист дисертацій

3 квітня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.501.01 відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук КЛУБАНЬ Марії Володимирівни на тему: "Адміністративно-правові засади впровадження електронної освіти в Україні" (керівник – кандидат юридичних наук, доцент ПАНОВА Ірина Вікторівна, офіційні опоненти – доктор юридичних наук, професор АРІСТОВА Ірина Василівна, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник ПЛУГАТАР Тетяна Анатоліївна) та РОЙ Олега Володимировича на тему: "Правові акти суб’єктів владних повноважень як предмет публічно-правового спору" (керівник – кандидат юридичних наук, доцент КИСІЛЬ Людмила Євгенівна, офіційні опоненти – доктор юридичних наук, старший науковий співробітник КОРЖ Ігор Федорович, кандидат юридичних наук ПУДАНС Крістіна Юрісівна).

Щорічні загальні збори Національної академії правових наук України

15 березня 2019 року у м. Харкові в приміщенні Національної академії правових наук України відбулися засідання президії та щорічні загальні збори НАПрН України, на яких було розглянуто важливі питання її життєдіяльності – підбиття підсумків роботи в 2018 році, вирішення ряду організаційно-кадрових питань та окреслення основних завдань на 2019 рік.

Оголошення

В Науково-дослідному інституті інформатики і права Національної академії правових наук України оголошено конкурс на заміщення посад: наукового співробітника наукового організаційного сектора НДІІП НАПрН України та наукового співробітника наукової лабораторії  проблем інформатизації та розвитку систем правової інформації.

Науково-практична робота аспірантів Науково-дослідного інституту інформатики і права НАПрН України

13 листопада 2018 року аспіранти Науково-дослідного інституту інформатики і права НАПрН України відвідали Національну бібліотеку України імені В. І. Вернадського. Ознайомилися з науковими фондами та новими надходженнями бібліотеки. У рамках науково-освітньої програми «Організація наукової діяльності» прослухали відкриту лекцію про виникнення, формування та функціонування кодифікаційних систем бібліотечних фондів України та світу. Провели практичне заняття по встановленню УДК на наукові статті та доповіді. Відвідали музей подарунків Президента України та нові експозиції, присвячені 100-річчю заснування Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

Відновлення роботи Cпеціалізованої вченої ради в Науково-дослідному інституті інформатики і права НАПрН України

Відповідно до наказу МОН України № 775 від 16.07.2018 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 5 липня 2018 року» у Науково-дослідному інституті інформатики і права НАПрН України відновила свою діяльність спеціалізована вчена рада К 26.501.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».

Вітаємо ювіляра!

 

   Колектив Науково-дослідного інституту інформатики і права НАПрН України від щирого серця вітає з 60-річчям вченого, доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника Цимбалюка Віталія Степановича.

   Зичимо Вам, шановний Віталію Степановичу, міцного здоров’я, родинного благополуччя, творчого натхнення, успіхів у здійсненні всіх Ваших задумів і мрій. Нехай Ваш високий професіоналізм, наполегливість і фаховість, життєві знання і досвід, доброта і людяність й надалі сприяють розбудові правової науки в Україні.

 

Нехай кожна мить буде повна надії,

І нехай пощастить здійснити всі мрії.

Удачі, натхнення й духовного росту,

Хай буде в житті усе легко та просто!

 

З повагою,
колектив Науково-дослідного 
інституту інформатики і права 
НАПрН України

Про присвоєння ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ

Відповідно до Указу Президента України від 23 липня 2018 року № 214/2018 «Про відзначення державними нагородами України співробітників та працівників Національної академії правових наук України» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної правової науки, багаторічну плідну наукову діяльність та високий професіоналізм першому заступникові директора з наукової роботи Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України, доктору юридичних наук, старшому науковому співробітнику

ДОВГАНЮ Олександру Дмитровичу присвоєно почесне звання  «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ».

Співробітники інституту щиро вітають колегу із заслуженим визнанням та бажають подальших творчих здобутків.

Видання НДІІП

Вибрані видання